Turpinām sadarbību ar Sabiedrības integrācijas fondu

Kopš 2015. gada biedrība “LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA” ir partnerorganizācija Sabiedrības integrācijas fondam Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām darbības programmas īstenošanā. Līdz šim mūsu biedrība ir atbildīgi strādājusi, lai ikviena persona Liepājas pilsētā, Aizputes, Priekules, Durbes, Grobiņas un Nīcas novadā, kas ir saņēmusi trūcīgo vai maznodrošināto mājsaimniecības statusu, izziņu par ārkārtas vai krīzes situāciju, saņemtu tai pienākošās pārtikas, higiēnas pakas, skolas piederumu komplektus, kā arī bērnu pārtikas un higiēnas pakas. Šo gadu laikā esam rūpējušies, lai ikviens klients saņemtu atbalsta pakas pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, nodrošinājuši piegādi mājās.

Informējam, ka ir notikusi ceturtā partnerorganizāciju atlase, ar 01.04.2021. turpināsim darbu, palīdzot cilvēkiem. Mūsu jaunais līguma numurs ir 2020.FEAD/PO.04/17/20.

Esam izvērtējuši situāciju Liepājas pilsētā, lai sniegtu lielāku atbalstu mūsu klientiem, turpmāk piedāvāsim saņemt siltu maltīti. Katru darba dienu no plkst.13.00 līdz 14.00 Uliha ielā 35/37, Liepājā, būs iespējams saņemt bezmaksas maltīti līdzi ņemšanai.

Vairāk informācijas pa tālruni 29519459 vai 63483364.

Stipru veselību un jaunus panākumus vēlot,

Biedrības ”LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBAS” kolektīvs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s