12 FEAD Sadarbības tikšanās Maltā

No 04.10.2018. līdz 05.10.2018. Kavrā, Maltā, norisinājās 12 FEAD (Eiropas Atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām) Sadarbības tikšanās Eiropas Savienību dalībvalstu organizācijām.  Pasākuma mērķis bija apspriest un dalīties pieredzē par papildpasākumu rīkošanu (12th FEAD Network Meeting, The provision of accompanying measures alongside food distribution).

LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA tika uzaicināta kā vieslektori, lai vadītu 1 no 5 grupu darba sesijām, ar mērķi iepazīstināt citu Eiropas Savienību dalībvalstu organizācijas ar LPPV papildpasākumu “Par zivīm un ne tikai”. Šīs grupas darba sesija tika veidota – Praktisko dzīves iemaņu sadaļā (Life skills training), grupas darbu vadīja LPPV projektu asistente – Silva Bišofa.

Pasākuma ietvaros visiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties un apspriest pārstāvēto ES organizāciju darbu, kā arī Maltā esošās organizācijas “Leap” darbību. Dalībnieki viesojās organizācijas izdales punktos, iepazinās ar viņu darbu un organizētajiem papildpasākumiem.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s