Esmu drošs Liepājā

20151023_112415

Biedrība “LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA” informē, ka 2015. gada 23. oktobrī, Liepājā, pēc trīs gadu pārtraukuma norisinājās pirmās palīdzības sniegšanas sacensības skolēniem 5. – 9. klašu grupā. Pasākums notika Liepājas pilsētas domes atbalstītā projekta “Drošs liepājnieks drošā Liepājā” ietvaros.

Dalībnieku komandām, pārvarot 9 posmus, bija jāparāda ne tikai savas zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, bet arī atjautība, komandas vienotība un prasme sadarboties.

Pirmo vietu sacensībās ieguva Liepājas 12. vidusskolas komanda skolas medicīnas māsas Jeļenas Nikolajevas vadībā. Otrā vieta tika Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komandai (sagatavoja skolas medicīnas māsa Sigita Gvozda), bet trešā – Liepājas Centra sākumskolas komandai (sagatavoja skolas medicīnas māsa Rima Reinfelde).

Projekta “Drošs liepājnieks drošā Liepājā” ietvaros, līdz 2015. gada 5. novembrim Liepājas pilsētas domes telpās ir skatāma arī radošo darbu izstāde “Esmu drošs Liepājā”. Savos zīmējumos bērni attēloja lietas un pasākumus, ko Liepājas pilsēta un Latvijas valsts ir radījušas viņu drošībai, kā arī popularizēja nepieciešamību apgūt prasmi sniegt pirmo palīdzību.

 

Informāciju sagatavoja: Dace Liepa

LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s